Kennisnet organiseert op woensdag 24 april de jaarlijkse conferentie over onderzoek naar wat werkt met ICT. Tijdens de conferentie staat de wisselwerking tussen kennis uit onderzoek en de praktijk centraal. De conferentie richt zich op beleidsmakers, bestuurders, managers, onderzoekers, leraren, opleidingsdocenten en studenten van lerarenopleidingen.
Keynote speaker is de Finse Learning and Educational Technology (LET) aan de universiteit van Oulu, Sanna Järvelä. Daarnaast presenteren onderwijsprofessionals en onderzoekers, aan de hand van korte pitches, de meest actuele inzichten over wat wel en wat niet werkt met ICT in het onderwijs, zo zal o.a.:
Het volledige programma voor de dag is hier te vinden (PDF) en meer info over de dag is beschikbaar op deze pagina van Kennisnet.
Locatie: Theater Diligentia, Lange Voorhout 5 in Den Haag