jan 262008
“With the free online tool Wiziq I have scheduled a session on the personal benefits of social media for researchers. Wiziq is hot, so try it out!

If you are interested, feel free to join me on Thursday 14th February 2008 at 14.00 PM (GMT 1 = Amsterdam, Brussels, Berlin) . Language: English (with Flemish accent).”

(bron)

Inge de Waard houdt op 14 februari een online sessie, in het Engels, over de voordelen van het gebruik van sociale media door onderzoekers. Ik zit dan op 9 uur tijdsverschil in Long Beach, dus zal er zeker niet bij zijn, maar vond het interessant genoeg klinken om hem hier ook even te vermelden.
In het bericht van Inge staat ook een verwijzing naar een vergelijking tussen Wiziq en Elluminate, eveneens de moeite van het lezen waard.

Mogelijk gerelateerde berichten (automatisch verzameld):

  1. Presentaties TeachMeetNL IPON09 staan online
  2. Etherpad – Online tegelijkertijd aan een tekst werken

Een reactie to “Online sessie over “Social media: benefits for researchers””

  1. hallo Pierre
    bedankt voor de link! Ik zal de sessie ook opnemen en de info via slideshare delen (nog even werken aan het definitieve product). Ondertussen je informatieve blog gelinkt.

Creative Commons License

Suffusion WordPress theme by Sayontan Sinha